KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14577060
nr 1457 7060
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerade, -68. Olja på pannå, 57x57, yttermått inklusive ram: 66x66 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:39:09
400 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)